DNI PAPIESKIE

Po raz kolejny, młodzież z naszego Ośrodka wzięła udział w XIX Dniach Papieskich zorganizowanych przez Parafialny Klub Sportowy "Św. Józef" z Kalwarii Zebrzydowskiej. W tym roku wydarzenie to jest jednocześnie promocją Światowych Dni Młodzieży, stąd też hasło Dni Papieskich: ,,Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią.”
Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch kategoriach:

I. W kategorii przegląd muzyki w wersji instrumentalnej uczeń Piotr Rajda grając na keyboardzie utwory „Hymn Światowych Dni Młodzieży” oraz „Czarną Madonnę” - zajął II miejsce
II. W kategorii przegląd poezji naszą szkołę reprezentowała mocna grupa recytatorów w składzie : Piotr Rajda i Wioleta Wiechowska otrzymali– wyróżnienia. Pozostali uczniowie, Zuzanna Sarapata, Gabriela Bochenek, Katarzyna Reciak, oraz Edyta Reciak odebrali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa.


Uroczystości zakończyły się uroczystą galą w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Kalwarii Zebrzydowskiej. Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy. Wszystkim życzymy dalszych sukcesów.

Jolanta Serwin

FOTORELACJA

IMG 4798

IMG 4788

IMG 4873 IMG 4880

IMG 4891

IMG 4783 IMG 4781

IMG 4779 IMG 4777

IMG 4774 IMG 4772

IMG 0004 IMG 0003

IMG 0002 IMG 0001

IMG