ŚWIĘTO NASZEJ SZKOŁY

 

IMG 411216 października 2018 roku w  Ośrodku obchodziliśmy święto Naszej Szkoły. Już prawie 20 lat jak, w Kalwarii Zebrzydowskiej kształcimy dzieci z niepełnosprawnościami. Jesteśmy szkołą z tradycjami, które wspólnie kultywujemy, z wysoko wykwalifikowaną kadrą, która cały czas podnosi swoje kwalifikacje, z bogato doposażonymi salami, które służą każdemu uczniowi.
W tym szczególnym dniu wszyscy uczniowie przybyli do szkoły w stojach galowych aby wspólnie z nauczycielami i rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi świętować. Częścią kulminacyjną była akademia, która ukazała obraz naszej radosnej, pogodnej i przyjaznej szkoły, a słowa piosenek rozbrzmiewały jeszcze długo.
Pani Dyrektor Małgorzata Pasternak wyraziła słowa podziękowania Przewodniczącemu Komisji do Spraw Oświaty przy Starostwie Powiatowym w Wadowicach Panu Markowi Cimrowi, za pomoc w realizacji projektu Aktywna Tablica. Od października w pełni, wszyscy nasi uczniowie mogą cieszyć się i korzystać z monitorów interaktywnych w czasie lekcji i innych zajęć.

A.M.G

FOTORELACJA

IMG 4109

IMG 4112

IMG 4116

IMG 4126

IMG 4135

IMG 4139