WITAJ SZKOŁO

 

IMG 5610Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 to wyjątkowy dzień dla wszystkich naszych uczniów. Pora powrotu do szkoły, swoich kolegów, koleżanek i obowiązków związanych z nauką. Na uroczystej akademii Pani Dyrektor Małgorzata Pasternak pożyczyła wszystkim owocnego, radosnego i pełnego zapału do pracy oraz bogatego w nowe umiejętności i doświadczenia roku szkolnego.
W tym dniu również przedstawiciele szkoły uczestniczyli w powiatowej inaguracji roku szkolnego w CKZiU w Andrychowie, na której z rąk pana starosty E. Kurdasa i wicestarosty pani B. Smolec zostały wręczone nagrody naszym uczniom : Natali Wąsik i Erykowi Wieczorkowi.Dopełnieniem rozpoczynającego się tygodnia nauki była spowiedź i Msza św celebrowana przez ksiądza Grzegorza w obecności brata Karola i brata Tomasza, naszych przyjaciół z Klasztoru. Z błogosławieństwem bożym, pełni siły, wiary i motywacji weszliśmy w ten rok szkolny.
A.M.G.

 

FOTORELACJA

IMG 5614

IMG 5610

IMG 5608

IMG 0759

IMG 0756

IMG 0751