UCZYMY SIĘ W DOMU

                                                             Drodzy Rodzice
w związku z zawieszeniem zajęć w Ośrodku przygotowujemy się do pracy zdalnej tak aby każdy Rodzic/Opiekun naszego ucznia otrzymał drogą elektroniczną od swojego wychowawcy oddziału/zespołu materiały przygotowane indywidualnie dla ucznia do wykorzystania przez rodzica/opiekuna w domu.
Grono pedagogiczne prześle w tym okresie Państwu konkretne materiały do pracy, w tym: materiały graficzne do ewentualnego wydruku, filmy z instruktażem, edukacyjne prezentacje multimedialne, treści podstawy programowej. Pocztą elektroniczną zostaną przesłane do Państwa ćwiczenia do Indywidualnych Programów Edukacyjno-Terapeutycznych dla uczniów do wykonania w domu razem z rodzicami.


W bocznej zakładce " Praca z uczniem w domu" prezentujemy przykładowe materiały dydaktyczne na różnym poziomie dla uczniów.


W sprawach wymagających pomocy psychologiczno-pedagogicznej w okresie zawieszenia zajęć można kontaktować się z pedagogiem szkolnym, psychologiem oraz katechetą Ośrodka drogą elektroniczną, pisząc na adres:
pedagog: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
psycholog: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
katecheta: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Od poniedziałku do piątku pedagog , psycholog, katecheta będą odpisywać na wiadomości lub oddzwaniać na podany numer telefonu.