Przejdź do treści
nabór
slajder1
slajder2
slajder3
Przejdź do stopki

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

Treść

Zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024!

Na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/2024 gościliśmy w naszych progach Uczniów i ich Rodziców oraz gości - Wicestarostę Powiatu Wadowickiego - pana Wojciecha Polaka, członka Zarządu Powiatu Wadowickiego - pana Sebastiana Mlaka oraz Kierownika Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych - panią Jolantę Król. Dziękujemy za obecność!

Obchody rozpoczęła Dyrektor SOSW - pani Agata Dąbrowska - Tyrpa, witając serdecznie zebranych Gości. Kolejnych punktem programu było przedstawienie "Witajcie w naszej nowej bajce". Entuzjastycznie przyjęty spektakl tym razem zaistniał w odświeżonej wersji - z udziałem uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Został nagrodzony gromkimi brawami, wywołał na twarzach zebranych uśmiechy i tym samym wprowadził w klimat wakacji!

Następnie została przedstawiona prezentacja multimedialna, obrazująca codzienną pracę Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Następnym ważnym punktem było wręczenie nagród dla naszych uczniów - Natalii, Eryka, Nataniela, Dominika i Marcela. Gratulujemy!

Przedstawiciele Rady Rodziców otrzymali na swoje ręce podziękowania za cały rok pracy, współpracy i wspierania nas w codzienności. Dziękujemy jeszcze raz, bo to dla nas bardzo ważne, że zawsze możemy na Was liczyć!

Kolejnym ważnym punktem było pożegnanie Pań Jolanty Studnickiej i Eweliny Wiercimak. Dziękujemy za te wspólne lata! Za życzliwość i serdeczność, za uśmiech, za wielkie serce i trud włożony w codzienną pracę. Dziękujemy za wszystko!

Z tego miejsca składamy podziękowania dla wszystkich, którzy na co dzień tworzą naszą społeczność.

Dla naszych Uczniów - za piękną pracę każdego dnia, sumienność i ... za to, że jesteście, po prostu!

Dla Rodziców - za współpracę i włączanie się w życie naszego Ośrodka, pomoc i zaangażowanie.

Dla naszych przyjaciół i darczyńców - za piękne gesty i wspierające słowa.

Życzymy Wam pięknych wakacji! Gorących i ciekawych. Bezpiecznych i spokojnych. Odpocznijcie! I do zobaczenia!

65662