Przejdź do treści
slajder1
slajder2
slajder3
Przejdź do stopki

Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Treść

Niech żyją wakacje! 

Rok szkolny 2021/2022 społeczność SOSW w Kalwarii zakończyła w „tajemniczym ogrodzie” za sprawą szkolnego koła teatralnego „Afera”. Po wzruszającym spektaklu w wykonaniu uczniów i nauczycieli, udaliśmy się do klas, by odebrać zasłużone dyplomy i świadectwa. Na wspólnej akademii Pani Dyrektor Małgorzata Pasternak w imieniu grona pedagogicznego podziękowała przedstawicielkom Rady Rodziców: Pani Danusi i Pani Kasi za ogromne zaangażowanie w życie szkoły, całoroczną pomoc i wsparcie. Natalia, uczennica klasy 5a odebrała z rąk P. Dyrektor dyplom za szczególne osiągnięcia i udział w konkursach. 

Kochani Uczniowie! Dziękujemy Wam za ten piękny rok, pełen sukcesów i wielu chwil, które dają sens naszej pracy. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, uśmiech, chęć do nauki i zabawy. Za Wasze pomysły i entuzjazm. Życzymy Wam słonecznych wakacji, pełnych radości i przygód. Odpoczywajcie i nabierajcie sił na nowy rok szkolny. 

Drodzy Rodzice! Dziękujemy za całoroczną współpracę, każde dobre słowo, wsparcie i zaangażowanie w proces dydaktyczno-wychowawczy Waszych dzieci.

12589